Märtsikuu Teekäija

Ajakiri Teekäija:

Emakeeleõpetaja M.V. Ellam intervjueeris üht oma eeskuju, kristlast ja keeleinimest, väga heade lasteraamatute autorit ja inimesena konstruktiivset, eetilist ja töökat Ilmar Tomuskit.

Liidu kantselei annab selgepiirilise kokkuvõtte mullukevadise eriolukorra toetuste kasutamisest evangeeliumi kuulutamise võimekuse tõstmisel.

Viis kogudust tutvustavad neid (uusi) momente, mis nende ühistöös koroonaaastaga on vilja kandnud ja kus on murepunktid.

Neli tuntud muusikut vastavad Teekäija neljale küsimusele muusika tähendusest nende endi elus ja terve koguduse teenimisel.

Andres Saumets näitab koos kirikuloost pärit õpetlike piltidega, kuidas kristlased on kannatuste keskel lootust jaganud.

Pastor ja kaplan Paul Gill mõtiskleb piirangutest meie argielus, Iseseisvuspäevast, Eesti valitsustest, põhjamaa tõelisest talvest ja kutsub seejuures nii tänumeelele kui eestpalvetele.

Tiina Teppo tutvustab oma KUSi lõputööd, milles ta uuris kodukoguduse teekonda väärtuspõhise tegutsemise poole.

Märtsikuu numbris on veel halva evangeeliumi jutlus, piiblitund andestamisest, sõnumeid Seminarist ja Sõbralt Sõbrale tegemistest, 1700 aastat riikliku kaitse all olnud pühapäevast, uue raamatu tutvustus, paastuaja ristsõna, luulet jm.

SISUKORD 01 Teekaija 2021 m6rts

Hoiame sõna silme ees! Tiina Alt
Sündeemia mõtlus Euroopa Baptistiföderatsiooni ainetel Meego Remmel
Kindel lootus lõpuajas Ermo Jürma