fbpx

Emade kasvugrupi koolitus

Emade kasvugrupi koolitus

3. veebruaril kell 15.00-18.00, Tartu Risttee koguduses Kaunase pst. 9a toimub Emade kasvugrupi koolitus.

“Emade kasvugrupi läbiviimine annab kogudusele praktilise võimaluse vastata Piiblis korduvalt tehtud üleskutsele ning teenida sihtgruppi, kes on Jumala jaoks selgelt väga eriline ja südamel: need on lesknaised ja vaeslapsed. Emade kasvugrupp annab kogudusele võimaluse paremini tundma õppida ja toetada nende naabruses elavaid üksikemasid ning samuti julgustab emasid osa võtma koguduse osadusest,” selgitab Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskuse pereterapeut Karita Kibuspuu.

Emade kasvugrupp on osadusgrupp, mille eesmärk on teenida emasid, kes kasvatavad oma lapsi üksinda. Koolitusel tutvustame formaati, jagame oma kogemust ning projektiks vajalike toetusrahade taotlemisest.

Osavõtutasu on 7 eurot, see tuleb tasuda ülekandega.

  • Saaja: TARTU KRISTLIK RISTTEE KOGUDUS

  • Konto: EE142200221034828231

  • Selgitus: Koolitus, (osaleja nimi)

Koolitust korraldavad Tartu Kristlik Risttee Kogudus ja Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskus.

Koolitusele saab registreeruda kuni 1. veebruarini, selleks täida vorm Sõbralt Sõbrale kodulehel https://sobraltsobrale.ee

Registreerimisvorm

Küsimuste korral kirjuta: karita@sobraltsobrale.ee

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi