Suurim kristlik noortefestival Viljandis

Pühapäeval, kella 11.15-11.30ni ühines üle 20 Eestimaa koguduse Pildiraadio vahendusel otseülekandes Piiblipäevadega Viljandis, et palvetada Eestimaa tervenemise pärast. “Nagu soojad päiksekiired sirutusid üle Eestimaa. Jumala järele igatsevad noored tõmbavad ligi tema armastust ja elu. See maailm on katki nagu ka PP festivali eestpalveteenistusel kogesime. Saatan ei kannata Jumala loodu ilu. Ta on kuri ja kade. Kuid Jeesuses on reaalne vägi meid terveks teha. Parandada me maa,” ütles EKB Liidu president Erki Tamm kirjas noortele.
20.-22. septembril toimunud 41. Piiblipäevadele kogunes Viljandi Baptistikirikusse üle 600 noore. Päevade keskset mõtet kandis Jeesuse poolt räägitud kadunud poja lugu. Tegelikult kadunud poegade lugu. Paljude tänapäeva noorte jaoks on keeruliseks muutunud ka isa kujund. Selles mõttes on ka tema kadunud. Peamiselt jagasid PP festivalil noored noortele oma kogemusi, otsinguid ja avastusi- üksindusest ja igatsusest olla ühenduses. Olla päris suhetes. Perekonnas, koolis, kirikus. Läbiva mõttena jäi kõlama: “Ka üksi olles pole sa üksi, kui oled Jumalaga.”

Otselülitus Viljandi PP festivalile Keila Baptistikogudusest

Esilehe foto autor: Ander Iva