fbpx

Juubeliajakiri valmib festivaliks

Teekäija erinumber

Teekaija_mockup

KUS100 kogumik „Tarkus hüüab tänavail“ jõuab trükisoojana kohale just koguduste liidu festivali ajaks. Tegemist on ajakirja „Teekäija“ erinumbriga, kus on kokku 68 lk. Kujundus ja sisu on seekord veidi teistsugused.

Erinumbris leiate kolme tüüpi kirjutisi: 100nda juubeli jutlusi (Stefan Gisigerilt, Erki Tammelt, Michael Kisskaltilt ja Einike Pillilt), juubelikonverentsi ettekanded (Mikael Raihhelgauzilt, Joosep Tammolt ja Michael Kisskaltilt) ning hulga artikleid, mille autoriteks on Toivo Pilli, Meego Remmel, Einike Pilli ja Tõnu Lehtsaar. Artiklites on lugemist ajaloost, muusikatööst, Piiblist, noorte juhtide ja koguduse arenguprogrammidest.

Ajakirja toimetajatest üks, Mikael Raihhelgauz, kirjeldab numbrit nii: “Õpetussõnade raamatu 8. peatükk kujutab Tarkust veetleva naisena, kes astub oma õpilastega argumenteeritud dialoogi, õpetab neile head teooriat, nõustab valitsejaid, taotleb õiglust ühiskonnas, aga ei pelga ka lärmakaid linnatänavaid ega lapselikke mänge looduse keskel. Usun, et siinse eriväljaande kaasautorid ühinevad minuga lootuses, et avaldatud tekstid – aga veel enam, nende taga seisev praktiline töö 100aastases seminaris – kannavad edasi seda Jumala Tarkuse vaimu”.

„Teekäija“ tellijad saavad numbri kätte tavapärasel viisil. Teistel on võimalik ajakirja osta või e-poest tellida 10 eurot eest.

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi