Misjonikonverents

with Kommentaare pole

EKB liidu selle aasta motolause on “Kasvame Jumala Väes!” Usume, et kui Jumala Vaim meid täidab, siis ta ka läkitab. Seepärast kutsume Sind misjoniteemalisele sügiskonverentsile, kus saad järgi kaaluda enda läkitust ja v/Vaimustust ning kogeda Jumalat värskel viisil. Kui Jumal küsib: “Keda ma läkitan, kes meilt läheks?”, siis mida Sa vastad? Kava ja registreerimine allpool (veel …)

Suurim venekeelne kogudus

with Kommentaare pole

Kalju kirikus kooskäiv Vene Betaania Kogudus tähistas pühapäeval, 20. septembril, 110. aastapäeva. Koguduse elujõulisuse üheks tunnuseks on erinevate põlvkondade esindatus. Aastapäevateenistusel laulis nii suur laste ja teismeliste koor kui noorteansambel ning segakoor. Koguduse pastor on Stepan Maerko. (veel …)

Allika uus pastor

with Kommentaare pole

Tallinna Allika Baptistikoguduse uueks pastoriks seati pühapäeval, 20. septembril, Kaarel Väljamäe (39).
Allika kogudus koguneb EKB Koguduste Liidu majas, kus tegutseb ka Kõrgem Usuteaduslik Seminar.

Oleviste 70

with Kommentaare pole

EKB Liidu suurim kogudus, Oleviste, tähistas 20. septembril 70. aastapäeva.
1950 nôukogude vôimu survel liideti 8 kogudust vanasse, purunenud akendega, keskaegsesse katedraali. Erineva taustaga koguduslikest liikumistest pärit inimesed on Jumal sulatanud elujõuliseks koguduseks. (veel …)

Vanematekogu alustas

with Kommentaare pole

Teisipäeval, 8. septembril, valis Nuutsakul kogunenud liidu vanematekogu oma tööd juhtima pastor Joosep Tammo ja vanematekogu aseesimeheks pastor Gunnar Kotieseni. Liidu presidendi ettepanekul valiti peasekretäriks Christopher-Andre Kontus ning lisaks temale uude liidu juhatusse Erki Tamm ja Peeter Tamm (ametikoha järgi), Meelis Kibuspuu, Einike Pilli ja Sven-Joonatan Siibak.
(veel …)

EKB Liidu valimiskonverents

with Kommentaare pole

Kevadine valimiskonverents, mida on kaks korda edasi lükatud, on planeeritud 21.-22. augustiks Tartusse. “Kriis on teinud meid kõiki alandlikumaks ning pannud rohkem arvestama Jumala väe ja tahtmisega. Seepärast lisame, et “kui Issand tahab ja me veel elame,” ütleb konverentsi ettevalmistuse kohta president Erki Tamm. Konverents algab reedel kell 19 tänuteenistusega, kus jutlustab pastor Joosep Tammo ja ülistust juhivad Matis Metsala ja Raimondo Laikre. (veel …)