Kannatusaja läkitus

with Kommentaare pole

ERKI TAMM
Eesti EKB Liidu president

„Abba, Isa! Sinul on kõik võimalik! Vii see karikas minust mööda! Kuid ärgu sündigu see, mida mina tahan, vaid see, mida sina tahad!“ Mk 14:36
Tänases erakorralises ajas mõistame Jeesuse jüngreid paremini, kui headel aegadel. Mitmel korral oli Jeesus neile öelnud, et nad lähevad „Jeruusalemma ja Inimese Poeg antakse ülempreestrite ja kirjatundjate kätte ning need mõistavad ta surma ja annavad paganate kätte…ning kolme päeva pärast tõuseb ta üles.“ (Mk 10:33-34) „Neile aga jäi see ütlus arusaamatuks ja nad kartsid temalt seletust küsida.“ (Mk 9:32)
Möödunud aastatel on raskete aegade tulemisest kõneldud palju. (veel …)

Veebiosadus

with Kommentaare pole

Milliseid lahendusi kasutab Sinu kogudus osaduseks ja jüngerluseks praeguses olukorras?
Lisa oma vastus kommentaaridesse!

Oleme siia lehele kokku kogunud mõned põhisoovitused koguduse teenistuste, osadus- ja noortegruppide veebi kaudu pidamiseks. Oluline on leida meetod, mis toetab teie koguduse liikmete ja kogukonna vaimulikku kasvu ning sobib kokku teie koguduse tehnilise ja oskusliku võimekusega. (veel …)