Kevadine naistekonverents “Kõnelused Jumalaga”

with Kommentaare pole

Millised on sinu kõnelused Jumalaga? Julgustavad vestlused? Ühepoolsed heietused? Tule kenale kevadpäevale ning saa uut innustust muuta oma suhe Jumalaga sügavamaks!

EKB Liidu kevadine naistekonverents “Kõnelused Jumalaga” toimub laupäeval 29. aprillil kl 10.30-17.00 Tallinna Reaalkoolis Estonia pst 6.
Päeva peakõneleja on rahvusvahelise taustaga tunnustatud kõneleja Rommy Yrjölä Helsinki Saalemi Nelipühikogudusest. (veel …)

Vene regiooni naiste kevadpäev Kiviõlis

with Kommentaare pole

Täna, laupäeval 18.03 toimus Kiviõlis meie vendluse vene regiooni naiste Kevadpäev. Külaline oli Moldovast Marianna Dubtšak – teemal “Emad palves”.

Suur tänu Kiviõli koguduse perele nii südamliku ja rikkaliku kostitamisega vastuvõtu eest! Suur tänu Jumalale kordaläinud päeva eest!