Naiste piiblikohvik

with Kommentaare pole

Liidu naistetöö jagab oma viimatistest tegemistest:
11.mail salvestasime Viimsi vabakoguduses naiste piiblikohviku “Tema kirglik armastus”, milles jätkasime Ülemlaulu raamatu käsitlemist. Paraku eriolukorrast lähtuvalt seekord ilma külalisteta. Aga see-eest on kõigil Saalomoni kõige kaunima laulu austajatel võimalus saada sellest osa video vahendusel.
(veel …)

Kevadine naistekonverents “Kõnelused Jumalaga”

with Kommentaare pole

Millised on sinu kõnelused Jumalaga? Julgustavad vestlused? Ühepoolsed heietused? Tule kenale kevadpäevale ning saa uut innustust muuta oma suhe Jumalaga sügavamaks!

EKB Liidu kevadine naistekonverents “Kõnelused Jumalaga” toimub laupäeval 29. aprillil kl 10.30-17.00 Tallinna Reaalkoolis Estonia pst 6.
Päeva peakõneleja on rahvusvahelise taustaga tunnustatud kõneleja Rommy Yrjölä Helsinki Saalemi Nelipühikogudusest. (veel …)