SA OLED VAPRAM, KUI SA USUD, JA TARGEM, KUI SA ARVAD

Uued algused võivad olla põnevad ja pisut ka hirmutavad. Kooliaasta alguses tahame taas väikese meeldetuletusega julgustada kõiki lapsi ja öelda, et nad suudavad rohkem, kui nad usuvad, ja on targemad, kui nad arvavad. Ja selleks, et kooliaasta võiks kõigil rõõmsalt alata, saatsime üle Eesti koolilasteni tarkusepäevaks ligi 200 toekat koolipakki.

Paljude perede jaoks on uute koolitarvete soetamine uue õppeaasta eel majanduslikult keeruline. Seetõttu tahame ka sel aastal aidata peresid praktiliste koolipakkidega, mis teevad koolitee alguse pisut kergemaks. Pakkide kokkupanekul arvestasime erinevates klassides vajaminevate vahenditega ja varasemate aastate tagasisidega peredelt. Lisaks koolitarvetele leidis iga laps oma pakist ka vahva tervituskaardi ning väikese maiustuse.

Oleme südamest tänulikud igale abikäele, kes aitasid igal koolipakil oma koolijütsini jõuda. Meie usume, et väike panus saab viia suurte muutusteni!

Ostes Sõbralt Sõbrale kauplustest, toetad noorte vaimse tervise edendamist ning abi vajavaid lapsi ja peresid.

Avastamisrohket kooliaasta algust kõigile!