fbpx

Seminari õppejõud kogudustes

Seminari pühapäev on küll kevadeti, aga see ei tähenda, et me liidu kogudusi ainult siis külastame. Üheks näiteks on tavaline oktoobri lõpu pühapäev, kui kahes koguduses oli kokku neli Seminari õppejõudu.

Meego Remmel käis Saaremaal, kus Kuressaare Siioni kogudus pühitses 125. aastapäeva. Rohke muusikaga rikastatud jumalateenistustel laulis Ekklesia koor Kersti Kuuse juhtimisel. Pühapäevahommikuse juubeliteenistuse avapalve pidas 61 aastat kogudust teeninud emeriitpastor Herman Mäemets. Tervitajaid oli naaberkonfessioonidest kui ja sõsarkogudustest Saaremaal. Jutlustas Meego Remmel, kes kutsus inimesi nii hommikul kui õhtul eestpalvele ning pidas kahe aastapäevateenistuse vahel avaliku loengu “Mida tähendab “terve elu”?” Koguduse pastor Margus Mäemets, kes lõpetas omal ajal Kõrgema Usuteadusliku Seminari uurimistööga Siioni koguduse noortetöö jätkusuutlikkusest, teenib Saaremaa suurimat vabakogudust juba enamiku käesolevast sajandist, samas on Saaremaa piirkonna vanemaks Eesti EKB Koguduste Liidu vanematekogus.

Loodame, et need kohtumised kogudustes jätkuvad ja mine tea, ehk muutuvad veel sagedasemaks? Igatahes suur tänu meid külla kutsumast!

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi