Eesti EKB Liit

Jõuluteekäija

Saadavus: 109 laos

Kategooria:

Tartu Eluringikeskuse tegevjuht Ines Kerikmäe tunnistab, kuidas aastate eest koduköögis Jumalale „jah“ ütlemise järel hakkasid paljud asjad tema elus korda minema ja kuidas nende pere jõule tähistab.

Kreete Kristiine Kotieseni värvikas kokkuvõte Piiblipäevadest 2021 innustab seda usku kinnitavatkristlasnoorte suurt veebi-festivali uuesti järele kuulama/vaatama.

Tänuliku hingehoidja Innar Kruglovi kogemus on, et hooldekodus räägitakse vaimulikel teemadel meeleldi, sõltumata sellest, kas ollakse usklikud või mitte.

Kirikuloolase Toivo Pilli sügiskonverentsi ettekandesNii on alati olnud?“ on lause: „Traditsioon on surnud inimeste elav usk. Traditsionalism on elavate inimeste surnud usk.“ Ka jõuluajal tuleks sellele mõelda.

Hele-Maria Kangro lugemiselamus viib selgusele, et taevase mõjuga jõulukink on eestpalve haigete eest.

Oleviste organist Liina Rahuoja mõtiskleb F. Mendelssohni suurtele kirikuaasta pühadele kirjutatud tsüklist, mida kuldse lõngana ühendab palvehüüd Helleluuja.

Pildirikkas jõulunumbris on jutlus pastor Teet Uuemõisalt, Joosep Tammo toob näiteid, kuidas Dostojevski loomingus on Piibli teemadel keskne roll, kolme pastoriproua jõuluretseptid, sündmusi kogudustest, pühalik ordineerimispäev Olevistes, Piibli ristsõna jm.

Teekäija jõuluajakiri 2021 valmib 3. advendiks. Kristlikku rõõmusõnumit kandev värvitrükis sobib jõulukingiks nii vanale kui uuele sõbrale.

Jõulunumbri (lisa)tellimused palume vormistada 6. detsembriks.

Hinnad: üksiknumber 5 eurot, üle 10 lisatellimuse 4 eurot/tk. Tellimus jõustub peale ülekande laekumist.