Aastakonverents 2024

Möödunud nädalavahetusel toimunud aastakonverentsil valisid koguduste delegaadid liidule uued juhid.

Eesti EKB Koguduste Liidu presidendiks valiti Rakvere Karmeli koguduse pastor Gunnar Kotiesen ja asepresidendina kinnitati Tallinna Kalju Baptistikoguduse pastor Tarmo Lige.
Järgmine liidu vanematekogu valiti järgnevas koosseisus: Meego Remmel, Erki Tamm, Peeter Tamm, Tõnu Lehtsaar, Leho Paldre, Jonatan Lige ning piirkondade esindajatena Koit Voojärv (Saaremaa), Margus Kask (Lõuna), Siim Kask (Hiiumaa), Matthew Edminster (Harjumaa ja Kesk-Eesti), Siim Teekel (Oleviste), Veljo Kaptein (üle 1000 liikmeline kogudus), Eenok Palm (Edela-Eesti), Pavel Vezikov (Vene), Eerek Preisfreund (Virumaa), Eedi Suurküla (Läänemaa), Raido Oras (Tallinn).

Ordineerimiskomisjoni valiti Erki Tamm, Meego Remmel, Leho Paldre, Margus Kask ja Veljo Kaptein.

Revisjonikomisjoni osutusid valituks Vilver Oras, Madis Valk ja Ermo Soon.

Palvetagem kõigi valitute eest õnnistus- ja tänupalveid üle Eestimaa!

Oleme südamest tänulikud eelmise presidendi Erki Tamme pika ja vilja teenimise eest ning asepresident Peeter Tamme eest.

Fotod: Karin-Liis Tambaum ja Aris Sepp