fbpx

Naistetöö

Naiste piiblikohvik

Liidu naistetöö jagab oma viimatistest tegemistest: 11.mail salvestasime Viimsi vabakoguduses naiste piiblikohviku “Tema kirglik armastus”, milles jätkasime Ülemlaulu raamatu käsitlemist. Paraku eriolukorrast lähtuvalt seekord ilma külalisteta. Aga see-eest on kõigil Saalomoni kõige kaunima laulu austajatel võimalus saada sellest osa video vahendusel.

Naistekonverents lükkub edasi

Armsad naised! Käesolev kriis on mõjutanud ja muutnud meie kõigi igapäevaelu, plaane ning unistusi. Ka igakevadise EKB Liidu naistekonverentsi toimumine lükkub edasi tulevikku, mil olud võimaldavad meil taas üksteist silmast silma näha, juttu vesta, koos palvetada.

EEKBK Liidu naistekonverents toimus Nõmmel

EEKBK Liidu naistekonverents toimus Nõmme Baptistikoguduse palvelas 3. märtsil 2018. Eesti ja vene koguduste esimesel ühiskonverentsil „Jumalik elu” osales umbes 90 naist. Konverentsi peakõneleja oli Marianna Dubceac (Moldova), seminare viisid läbi Mari Vahermägi ning Heli ja Mart Metsala.

Kevadine naistekonverents “Kõnelused Jumalaga”

Millised on sinu kõnelused Jumalaga? Julgustavad vestlused? Ühepoolsed heietused? Tule kenale kevadpäevale ning saa uut innustust muuta oma suhe Jumalaga sügavamaks! EKB Liidu kevadine naistekonverents “Kõnelused Jumalaga” toimub laupäeval 29. aprillil kl 10.30-17.00 Tallinna Reaalkoolis Estonia pst 6. Päeva peakõneleja on rahvusvahelise taustaga tunnustatud kõneleja Rommy Yrjölä Helsinki Saalemi Nelipühikogudusest.

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi