fbpx

Naistetöö

NAISTE KEVADKONVERENTS  “Valitud vilja kandma!”  21.mail kl 11-17  Tartu Kolgata Baptistikoguduses

Konverents on tõlkega nii eesti kui vene keelde. Vaimuliku kasvu strateegiatest kõnelevad Alina Orehhova, Külvi Maisov, Milla Bordijan, Helina-Diana Helmdorf. Ülistust juhivad  Anneli Puusaag ja Birgitta Lilleorg. Registreerimine ja lõunasöögi tellimine (kuni 18.05)  Lisainfo telefonil: 5034752 või 55953303 (vene k) Kohtumiseni Tartus!

NAISTE KEVADKONVERENTS  “Valitud vilja kandma!”  21.mail kl 11-17  Tartu Kolgata Baptistikoguduses Read More »

Naiste piiblikohvik

Liidu naistetöö jagab oma viimatistest tegemistest: 11.mail salvestasime Viimsi vabakoguduses naiste piiblikohviku “Tema kirglik armastus”, milles jätkasime Ülemlaulu raamatu käsitlemist. Paraku eriolukorrast lähtuvalt seekord ilma külalisteta. Aga see-eest on kõigil Saalomoni kõige kaunima laulu austajatel võimalus saada sellest osa video vahendusel.

Naiste piiblikohvik Read More »

Kevadine naistekonverents “Kõnelused Jumalaga”

Millised on sinu kõnelused Jumalaga? Julgustavad vestlused? Ühepoolsed heietused? Tule kenale kevadpäevale ning saa uut innustust muuta oma suhe Jumalaga sügavamaks! EKB Liidu kevadine naistekonverents “Kõnelused Jumalaga” toimub laupäeval 29. aprillil kl 10.30-17.00 Tallinna Reaalkoolis Estonia pst 6. Päeva peakõneleja on rahvusvahelise taustaga tunnustatud kõneleja Rommy Yrjölä Helsinki Saalemi Nelipühikogudusest.

Kevadine naistekonverents “Kõnelused Jumalaga” Read More »

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi