fbpx

EEKBK Liidu naistekonverents toimus Nõmmel

EEKBK Liidu naistekonverents toimus Nõmme Baptistikoguduse palvelas 3. märtsil 2018. Eesti ja vene koguduste esimesel ühiskonverentsil „Jumalik elu” osales umbes 90 naist. Konverentsi peakõneleja oli Marianna Dubceac (Moldova), seminare viisid läbi Mari Vahermägi ning Heli ja Mart Metsala.

Vasakult: peakõneleja Marianna Dubceac ning naistöö juhid Helina-Diana Helmdorf ja Alina Orehhova koos tõlk Ludmilla Bordijaniga. Foto: Julia Orehhova.

“Külaliskõneleja Marianna Dubceac Moldovast pani Moosese õe elu näitel küsima, mis juhtub meie, jumalakartlike ja ülistavate naistega, et meiegi võime hakata äkki mässama ja muutuda jumaliku elu hävitajateks?” kirjutas ajakirja Teekäija artiklis Piret Metsala, lisades: “Päev tuletas naistele meelde, et jumalik elu algab rahust, mis on meie sees, hoolimata sellest, mis toimub meie ümber. Naiste fookus asetati sellele, mis on peamine. Igaüks võis oma südames teha kevadpuhastuse ja otsustada – mina tahan olla rahulolev naine, mina tahan luua jumalikku elu!”

Pikemalt saate lugeda Teekäija artiklist “Rahulolev naine loob jumalikku elu“. Rohkelt pildimaterjali sündmusest on näha sellel lingil.

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi