Naiste kevadpäev “Palve vägi”

4.05 toimus järjekordne EEKBK Liidu naiste kevadpäev, mis seekord oli inspireeritud teemast “Palve vägi”.
Piritale Valguse Tee vabakogudusse oli kogunenud veidi üle 150 naise.

Päeva peakõneleja Kathrin Larsen Šveitsist (ülemaailmse emade palvekogukonna “Moms in Prayer” Euroopa & Iisraeli direktor( jagas ehedal moel lugusid endast ja naistest erinevates Euroopa riikides, kes on võinud kogeda Jumala Püha Vaimu abi palve kaudu. Samuti tutvustas ta nelja lihtsat palvesammu, mille abil on võimalik muuta oma palved fokusseeritumaks ja efektiivsemaks.

Karin Raja ettekanne “Jumala armastuse peegeldus” ja Epp Halliku ning Jane Weberi (Šveits) tunnistused puudutasid paljusid oma aususega.
Jael Puusaag esitles oma trükisooja raamatut “100 sõrmejälge”. Soovijad said selle ka endale kohapeal osta.

Helen Lokuta juhtimisel oli eesõigus kogeda imelist ja võimsat ülistust, mis lõi kogu päevaks Jumal-Isa ligiolu atmosfääri.