fbpx

Naistekonverents lükkub edasi

Armsad naised!

Käesolev kriis on mõjutanud ja muutnud meie kõigi igapäevaelu, plaane ning unistusi. Ka igakevadise EKB Liidu naistekonverentsi toimumine lükkub edasi tulevikku, mil olud võimaldavad meil taas üksteist silmast silma näha, juttu vesta, koos palvetada. Kui Jumal lubab, kohtume taas , aga võimalik, et hoopis sügis- või talvekonverentsil. Seniks aga jagame kutsutud peakõneleja Linda Turneri lühiõpetust Püha Vaimu isikust.

 

 

Linda on paljude jaoks Eestis juba tuntud kõneleja, ta on õpetanud nii TV 7 vahendusel, kui ka paljudes kogudustes. Loodame ja palume, et meil õnnestub teda näha ja kuulata järgmisel naistekonverentsil, mille toimumise kohta anname aegsasti teada.

 

“...et te saaksite vägevaks kogu väega tema kirkuse tugevust mööda
Kl 1:11

 

Helina-Diana Helmdorf,
Naistetöö koordinaator

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi