fbpx

Avalikud jumalateenistused taas lubatud

Alates 10. maist on avalikud jumalateenistused ning teised avalikud usulised talitused taas lubatud. Kogudused peaksid seejuures järgima jätkuvalt 2+2 reeglit.
Erki Tamme sõnum sel puhul on leitav siit: https://youtu.be/yfIRLfoN_S0
“Oleme tänulikud Jumalale, et kriisiolukord hakkab leevenema. Oleme oodanud kokkusaamist kaasusklikega. Usun, et loomulik koguduseelu taastub peagi,” ütles EKB Liidu president, Erki Tamm. “Samas oleme õppinud kriisiajas rohkem igapäevase jüngerliku eluviisi kohta, üksteise ees enam vastutust võtma isiklike suhete kaudu. Loodan, et meie usuelu ei muutu taas liiga pühapäevase jumalateenistuse keskseks. Samas on usklike kokkusaamistel innustav ja ühteliitev mõju,” tõdeb Erki Tamm.

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi