EEKBKL naiste kevadkonverents tuleb taas, kuid uuel moel!

EEKBKL naiste kevadkonverents „Jumalik elu“ ehk „Божественная жизнь“ toimub 3. märtsil 2018 Tallinna Nõmme Baptistikoguduses (Puuvilja 4, Tallinn). Algus kell 10.30.

Seekordne sündmus saab olema kakskeelne: ühine nii eesti- kui vene keeles kõnelevatele naistele!

Mis on naisel õnneks vaja? Harmoonilist ja rahuldustpakkuvat lähisuhet, oskust tulla toime emotsioonide ning hingekriisidega, oma unikaalsuse äratundmist.

Meie Jumal, kõigi inimeste Looja on oma Poja Jeesuse kaudu ilmutanud oma plaani pakkuda igale inimesele terviklikku, õnnelikku elu, mis kulgeb ühe kasvava äratundmise poole- Tema tahe meie jaoks on viimseni ja täiuslikult hea.

Õnn ei saabu meie õuele aga automaatselt ja korraga. Kuidas seda leida ja hoida?
Seekordne naiste kevadkonverents seda kõike käsitlebki.

Peakõneleja Marianna Dubceak (Moldova)
Seminarid: „Seksuaalne lähedus abielus“ – Mart ja Heli Metsala; „Emotsionaalne tervis“ – Mari Vahermägi

Päeval osalemiseks palume registreerida järgneval lingil: REGISTREERIMINE

Osalustasu on 8 eurot (sisaldab nii lõunasööki kui ka kohvipause), mille saab tasuda ettemaksuga Eesti EKBK Liidu kontole: EE732200001120064572 (Eesti EKBK Liit). Selgitusse palume lisada „naistekonverents + osaleja nimi“.
Lõunat saab ette tellida kuni 28. veebruarini 2018.

Täpsemat infot küsige meiliaadressil naistetoo@kogudused.ee või telefonidel +372 510 7060 (eesti k) ja +372 5595 3303 (vene k). Kohtumiseni 3. märtsil Nõmmel!