fbpx

EKB Liidu valimiskonverents

Kevadine valimiskonverents, mida on kaks korda edasi lükatud, on planeeritud 21.-22. augustiks Tartusse. “Kriis on teinud meid kõiki alandlikumaks ning pannud rohkem arvestama Jumala väe ja tahtmisega. Seepärast lisame, et “kui Issand tahab ja me veel elame,” ütleb konverentsi ettevalmistuse kohta president Erki Tamm. Konverents algab reedel kell 19 tänuteenistusega, kus jutlustab pastor Joosep Tammo ja ülistust juhivad Matis Metsala ja Raimondo Laikre.

Kogudustele saadetud kirjas meenutatakse, et Covid-19 viiruse leviku oht püsib endiselt. Olles konsulteerinud Terviseametiga, piirduvad nende poolt konverentsile antud nõuanded üldiste nõuete ja soovitustega (https://www.terviseamet.ee/et/uuskoroonaviirus/viirusest-hoidumine). Tartu Salemi kirik mahutab üle 300 inimese, mistõttu on võimalik täita ka 50% täituvuse nõuet.

Konverentsi korraldajad panevad südamele, et kui kellelgi on haigussümtomeid (https://www.terviseamet.ee/et/uuskoroonaviirus/sumptomid”> või on kokku puututud inimestega, kellel on testitud Covid-19 viirus, siis palun jääda koju ning osaleda konverentsil Pildiraadio vahendusel http://www.pereraadio.com/pildiraadio/.

Konverentsi kava ja kandidaadid vanematekokku leiad altpoolt:
Reede 21.08
19.00 Tänuteenistus “Kui Issand tahab ja me veel elame” on tõeks saanud
Tervitus Erki Tammelt
Ülistust juhivad Mattis Metsala ja Raimondo Laikre
Tunnistused kriisist läbitulemisest: Tiiu Tulk, Külvi ja Toomas Kivisild, Meego Remmel
Jutlustab Joosep Tammo, vanematekogu esimees
Juhatab Toivo ja Einike Pilli

Järgneb osadusaeg ja filmiõhtu; Vahur Kobini KUS-i lõputöö-film “PORTREEFILM EVALD MÄNNIST JA TEMA KUTSUMUSEST KIRJANIKU JA VAIMULIKUNA”

Laupäev 22.08
09:00 Registreerimine ja hommikukohv
09:30 Avateenistus „Evangeelium ja Püha Vaim Antiookia ärkamises (Ap11:19-26)“ – Vanematekogu aseesimees Peeter Tamm; ülistust juhatab Christopher Andre Kontus, EKB Liidu peasekretäri kt; juhatab asepresident Gunnar Kotiesen
10:15 Kohvipaus
10:45 Aruande- ja valimiskoosolek
14.00 Lõunasöök
15:00 Lõputeenistus – kõneleb konverentsil valitud EKB Liidu president; Issanda surma mälestamine; teenistust juhatab Risttee koguduse pastor Meelis Kibuspuu; ülistust juhib Oleviste ülistuskoor Ekklesia

KANDIDAADID VANEMATEKOKKU LEIAD SIIT:
https://teek.ee/teemad/50-liit/2570-vanematekogu-liikmekandidaatide-vaersked-motted

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi