Liidu Koguduste ja PP Festival “Ühes meeles”

27.-29. juunil 2024

Toosikannu puhkekeskuses

Ühisfestival "Ühes meeles"

Esmakordselt toimub sel aastal liidu festival linnakärast eemal, looduse keskel ja meenutab pisut ühte suurt koguduse laagrit või suguvõsa kokkutulekut. Eriline on ka see, et festivali alal toimub paralleelselt Liidu Koguduste ja PP Festival. See on võimalus paljude erinevate inimestega kohtuda, olgu siis tegu vanade sõprade või uute tuttavatega. Oleme mõelnud kõigile põlvkondadele ja tervetele peredele! Usume, et festival pole mitte ainult inimeste kohtumine, vaid et Jumala Vaim võib meid seal igaüht eriliselt kõnetada, üles ehitada kogudusi ja ühendada meie mitmekülgset liitu.

Oodatud on kõik, eri põlvkondadest ja taustadest, igast Eestimaa nurgast. Nii et kutsu kaasa oma kogudusekaaslasi, pereliikmeid, sõpru ja naabreid. Ärgem unustagem ka neid, kes on alles tulnud koguduse keskele. See festival on hea võimalus kogeda Jumalariigi suurt rikkust.

Festivali teemaks on “Ühes meeles” ja nii on ka meie taotlus hoida Vaimu antud ühtsust ning olla üksmeelsed teenimaks killustunud ja lõhestunud ühiskonda meie ümber. Üheskoos on meil võimalik olla lootuse ja hea sõnumi jagajateks kõigile meie ümber!

Programmi eri põlvkondadele

Erinevas vanuses lastele on festivali kava põhiosade ajal oodata väga põnevat, sisukat ja vahvat programmi. Saab olema mänge, teadust, teatrit, ülistust ja muid vahvaid üllatusi. Ka kõige pisematele on mõeldud ning hommikul enne lõunaund, on neile ja nende vanematele vahva mänguhommiku keskkond.

Noortele toimub festivali alale püstitatud suures telgis PP Festival, kus leiavad aset kahe festivali ühine ava- ja lõputeenistus. Nagu ikka, on oodata PP-l kõnekaid ja häid jutluseid, paneelvestluseid ja seminare, ülistusõhtut ning mitmekülgseid vabaaja tegevusi. Rohkem infot PP Festivali kohta leiab kodulehelt www.ppfestival.ee ja PP Festivali sotsiaalmeedia kanalitest.

Liidu Koguduste Festivali põhiprogramm leiab aset konverentsikeskuse suures saalis. Laval saab olema suurepäraseid kõnelejaid, mõtlemapanevaid paneelvestlusi, mitmekülgset muusikat, tähenduslikke palvehetki ning omajagu ka tagasivaadet ajalukku, sest tähistame Eesti baptistiliikumise 140ndat juubelit.

Seminarides käsitletakse süvitsi olulisi teemasid ning on võimalik tegeleda ka loominguliste ja vabaõhutegevustega

Lisaks sellele on programmis igal hommikul sportimisvõimalusi, mitu erinevat Piiblitundi ja palvust, vabaajategevusi, sh pallimänge. Puhkekeskuse ala keskel asub suur järv, kus saab ujuda ja keset mõnusat suve jahutust otsida. Kohviku keskkond on võimalus rahulikult head paremat nautida ja inimestega suhelda. Õhtuti võib mõnusalt kohad sisse võtta lõkke ääres ja ehk kitarri saatel mõned lauludki ühiselt laulda

Programm on üles ehitatud selliselt, et igaüks saab ise valida, millest osa võtab. Ehk siis nooremad on oodatud nii konverentsikeskusesse kui ka vanemad näiteks PP Festivali ülistusõhtule.

Liidu Koguduste Festivali kava

10:00 Vabaajategevused ja kohvik
11:00 Teenistus “Ühes misjonis” / Lasteprogramm
13:00 Lõunasöök
14:30 Ühine lõputeenistus “Ühes (L)ootuses” koos leivamurdmisega / Lasteprogramm
17:00 Festivali programmi lõpp

Registreerimine

Registreeri esimesel võimalusel, sest kuni 15. maini on hind soodsam!
NB! Festivali pass ei sisalda toitlustust ega majutust.

kuni 15.maikuni 26.juunikohapeal
Laps kuni 11a (k.a)TASUTATASUTATASUTA
Festivali pass noor (kuni 18a k.a)10€15€25€
Festivali pass täiskasvanu 15€30€40€
Päevapilet (olenemata päevast)10€20€25€

Majutus

Festivalialal on mitmeid ööbimise võimalusi. Tubade arv on piiratud, aga telgi kohti jätkub. Kõik hinnad on kahe öö arvestuses. Ühek ööks tube välja ei rendita. Majutuse broneerimine toimub festivali registreerimisvormi kaudu.

Kõikidel tubadel on privaatne vannituba ning vajadusel mahub madratsiga juurde mahutada ühe inimese. Madrats tuleb ise kaasa võtta. Kompleksis on 240 voodikohta.

Kämpingutes, laagrimajas ja telkides ööbijad saavad pesemas ja WC’s käia Pesemismajas.

Voodiriided ja rätikud on kohapeal olemas (va juhul kui tuled telgiga või asetad oma madratsi sõbra tuppa).

HINNAKIRI (terve toa hind 2 ööd)
Majutus sisaldab hommikusööke.

Põhikompleks

• 4-kohaline laagrimaja tuba (2 nari) – 168 EUR (2 ööd)
  • 3-kohaline tuba (2-kohaline voodi + 1-inimese voodi) 141€ (2 ööd)
  • Üks koht 4-6-kohalises kämpingus (soopõhine) 42€ (2 ööd)

Ale-Sepa (4,3 km põhikompleksist)

• 2-kohaline tuba (2 1-inimese voodit) 117€ (2 ööd)

Telkimisala

• Oma telk/karavan 5€/inimese kohta (2 ööd)

Toitlustus

Toosikannu puhkekeskuse hõrgutavatest toitudest on võimalik osa saada regavormi kaudu ette tellides.
Hommikusöök on majutuse hinnas.
Hinnad ja toidu kirjelduse leiad regavormist.
Koha peal on võimalik soetada midagi ka kohvikust.
Pisikese autosõidu kaugusel asub Käru Coop kauplus.

Transport

Parkimiskohti festivalialal jagub, kuid soovitame pooltühja autoga mitte tulla. Leia ligimene, kes vajad transporti oma kogudusest või naabrusest. Kui tulete terve kogudusega, siis võib-olla oleks teil kasulik transpordiks buss rentida. Olge loovad ja tehke vajadusel koostööd naaber kogudusega. Toosikannu lähistele Kärusse saab ka rongiga. Organiseerime transpordi Käru peatusest Toosikannu puhkekeskusesse 27.06 ja tagasi rongile 29.06. Täpsemad kellaajad selguvad.

Kontakt

Lisainfo registreerimise, majutuse ja toitlustuse osas – registreerimine@kogudused.ee

Lisainfo Liidu Koguduste Festivali osas – liit@kogudused.ee

Lisainfo PP Festivali osas – www.ppfestival.ee ja info@ppfestival.ee