Liidu koguduste festival „Kohal kogukonna heaks“

Liidu Koguduste Festival: “Kohal kogukonna heaks” on esmakordne sündmus, kus on ühendatud aastakonverents delegaatidele ja suvefestival. Soovime, et see oleks kohtumine, mis ühendab eri põlvkondi, toob kokku vanad sõbrad ja annab võimaluse luua uusi tutvusi. Keset neid keerulisi aegu soovime leida põhjuseid tähistamiseks ja rõõmustamiseks ning kas mitte üks neist pole see, et saame üle mitme aasta taas selliselt kokku tulla?
Fookuses on EEKB Liidu aasta teema “Kohal kogukonna heaks” ehk keskendume sellele, kuidas meie oma kogudustes saame olla valguseks ja soolaks selle maailma pimeduse keskel.

Programmis võib leida igaüks midagi põnevat – aktiivset ja liikuvat; sisulist ja intrigeerivat; praktilist ja kasulikku; nostalgilist ja ilusat. Reedene õhtuprogramm on avatud kõigile ja suunitluselt evangeelne, seega julgelt võib kaasa võtta lähedasi, kes veel Jumalat ei tunne.

Suvefestivali kaks esimest päeva, 10.-11. juuni, veedame ühiselt Lauluväljakul, kus osa programmi on siseruumides ja osa väljas. Pauside ajal on võimalik ümbritsevas looduskaunis pargis jalutada. Pühapäevane teenistus 12. juunil toimub Oleviste kirikus.

Programm

REEDE

16:00 Elevandituba

17:30 Õhtusöök, registreerimine

18:00   Festivali projektikoori proov

19:00 Õhtuprogramm “Ei ole üksi ükski…” – erinevad tunnistuslood, kõneleb Sven-Joonatan Siibak, muusikaga teenib Timo Lige

20:30 Festivali kohvik “Päätsu”

LAUPÄEV

9:00 Hommikukohv, registreerimine

9:30 Hommikuteenistus ”Kohal kogukonna heaks majapidajaks” – piiblitund Meego Remmel, muusikaga teenib Ragne Kivimets&Co

10:30 Festivali kohvik “Päätsu”

11:00 Aastakonverents delegaatidele

11:15 Seminarid festivali osalejatele

13:00 Lõunasöök

14:30 Seminarid ja töötoad

15:45 Festivali kohvik “Päätsu”

16:15 Seminarid ja töötoad

17:30 Õhtusöök

19:00 Eestpalveteenistus “Koostöös hea Jumalaga” – kõneleb Alan Donaldson, muusikaga teenib Ragne Kivimets&Co

20:30 Festivali kohvik “Päätsu”

PÜHAPÄEV

11:00 Lõputeenistus “Minge ja olge kohal” koos leivamurdmisega Olevistes – kõneleb president Erki Tamm, muusikaga teenib festivali projektikoor ja Timo Lige, järgneb kohvi osadus

TOITLUSTUS
Festivalil pakume toitlustus ettetellimisega, see tähendab, et registreerimisel palume märkida, soovitud toidukorrad. Aastakonverentsi delegaatidele on laupäeva lõuna hinna sees.Toitlustajaks on Service Team OÜ.

10.06 reede õhtusöök – 8 EUR/in

Ahjukana (gluteeni- ja laktoosivaba), vegankotlett (taimetoit), riis (gluteeni- ja laktoosivaba, taimetoit), soe kaste (gluteenivaba), porgandi-ananassisalat (gluteeni- ja laktoosivaba, taimetoit), leib/sepik, mahl.

11.06 laupäev lõuna – 5.5 EUR/in

Seljanka (laktoosivaba), hapukoor (gluteenivaba), värskekapsa-borš ilma lihata (gluteeni- ja laktoosivaba, taimetoit), leib/sai, viineripirukas, vesi.

11.06 laupäev õhtusöök –  8 EUR/in

Ahjuliha (gluteeni- ja laktoosivaba), vegankotlett (taimetoit), ahjukartul (gluteeni- ja laktoosivaba, taimetoit), külm koorekaste, coleslaw salat (gluteenivaba), toorsalat tomati, kurgi, jääsalatiga (gluteeni- ja laktoosivaba, taimetoit), leib/sepik, mahl.

Festivalil on valitud aegadel avatud kohvik “Päätsu”, kus on võimalik osta erinevaid küpsetisi, võileibu ja muud kergemat kõhutäidet. Kindlasti ei puudu sealt ka hea kohv ja muud kosutavad ja värskendavad joogid. Tasuda on võimalik nii sularahas kui kaardiga. Kohviku eestvedajateks on Kristiina Raahel ja Hugo Palm.

Muud lähedal olevad toidukohad:
Merevärava juures disci laenutus (kiirtoit, pannkoogid jm)
Kajakas Pizza, Pirita tee 20a-1, 10127 Tallinn
Restoran Võru, Pirita tee 20-1, 10127 Tallinn
Peetri Pizza, Pirita tee 26, 10127 Tallinn
Tuljak, Pirita tee 26e, 10127 Tallinn

MUU INFO
Lauluväljakul on 200 tasuta parkimiskohta Oru väravast sisse sõites. Kui need on täis, siis on võimalik auto jätta tasulisse Mere parklasse. Kuna tasuta parkimiskohad on piiratud, siis soovitame tallinlastel tulla ühistranspordiga ja autoga tulijatel tulla sõprade-tuttavatega, et sõidukite arvu vähendada. Pealegi tekivad ju autos pika sõidu peal alati kõige paremad vestlused!

LASTEPROGRAMM
Kõikide põhiteenistuste ajal toimub lastele eraldi põnev programm! Lisaks on laupäeval kl 14:30 plaanis kogupere maastikumäng. Pühapäevase teenistuse ajal teeb Oleviste Maarja kabelis lastele etenduse Nukuteater Talleke.

FESTIVALI MAKSUMUS
Lastele tasuta (kuni 14-aastased)
Õpilane: 10 €
Üliõpilane: 15 €