Liidu aastateema videod

EKB liidu 2024. aasta teema on “Ühes Vaimus kutsutud”. Pakume liidu juhtide ja Seminari õppejõududega kogudustele seitset videot, mis aitavad seda lühikest fraasi ja selle aluseks olevat veidi pikemat Efesose kirja 4. peatüki alguse teksti lahti mõtestada. Üks lugu ja üks kutsumine, üks Issand ja üks Jumal, üks Vaim ja üks ristimine ning lõpuks ka üks ihu. Videotes oleme kasutanud eri põlvkondade inimesi, mehi ja naisi. Usume, et Jumal kõnetab meid, kui me üksteist kuulame.

Videote eesmärk on toetada koosmeelt ja ühist identiteeti meie liidu kogudustes. Samuti loodame, et selle kaudu jutustame ühist lugu, mida kogudustena nähtavaks elame. Neid kümmekond minutit pikki videosid võib vaadata koos koguduse jumalateenistuse keskkonnas, kodugruppides või kogukonnas ning miks mitte omaette kodus või perega. Palun jagage neid videosid ka oma sotsiaalmeedia kanalitel.

Videod on vaatamiseks siin ja mai keskpaigaks lisandub praegustele kolmele videole veel neli.

Videod saab alla laadida siit.