Piirkonna pastorid kohtusid Raplas

EKB Liidu Harjumaa ja Kesk-Eesti piirkonna pastorid kohtusid 24. augustil Rapla Vabakoguduse palvelas, võttes osa ka koguduse iganädalasest ülitusõhtust.

Kõneleb pastor Matt Edminster

Sellised kokkusaamised on regulaarsed ja toimuvad paar korda aastas, et jagada üksteisega oma elu ja teenimise lugusid. Keila koguduse karjane, Gunnar Mägi, on juba mitmed aastad olnud selle ühistöö eestvedajaks ning piirkonna pastorite julgustajaks. Esmakordselt oli kokkusaamisel Siilas Kask, kes äsja õnnistati Kohila koguduse teiseks pastoriks.

EKB Liidu president Erki Tamm jagas oma reisist misjonär Jael Puusaagi juurde ning testis, kas pastoritel on aastakonverentsil kinnitatud Liidu visioonilause meeles. Lõpuks õnnistati üksteist ning palvetati vaimuliku töö edenemise pärast kogudustes.