fbpx

Rõõm kogetust

“Meil on selline rikkus laua taga,” ütles Erki Tamm. “Alates pika traditsiooniga linnakogudustest ja mõned aastad tegutsenud 3D-st kuni koguduseni keset põlde Moostes. Olen väga tänulik sellise meeskonna eest!”
EKB Liidu juhatus ja töövaldkondade juhid tähistasid ühise õhtusöögiga Eli Kõllo Kohila kodus jõuaja lõppu. Jagati lugusid oma kogudustes jõulude ajal kogetust ning kohtumistest inimestega ning tunti rõõmu üksteisest.
Möödunud aastale mõeldes jagati lugusid headest üllatustest, kus sai tõeks Õpetussõnades öeldu: “Inimsüdames on palju kavatsusi, aga Issanda nõu saab teoks.” (Õp 19:21) Üheks selliseks näiteks oli Hiiumaa suvefestivalieelne mõte rajada saarele Läänemaa ärkamise muuseum. Ideega edasi töötades vormistus see hoopis suurepäraseks Timo Lige ja Toivo Pilli poolt loodud samasisuliseks filmiks. Valusa üllatusena meenutas Sven-Joonatan Siibak 40ndate Piiblipäevade eel ülesöeldud toimumiskohaga seonduvat. Kuid Jumal teadis, et üritus vajab suuremat kohta. Vana Noblessneri laevatehas osutus esialgsest hoopis paremaks lahenduseks. Pealegi soodsamaks.
Ees seisab aga väljakutseterohke aasta, mil plaanis seminari tagasikolimine Tallinna. Julgustavalt mõjus uue aasta alguses saabunud rahvusvahelise akrediteerimiskomisjoni aruanne, kus ainsaks vajakajäämiseks peetakse teadus- ja uurimistööd. Muus osas hinnatakse seminari tegevust positiivselt nõuetekohaseks.

 

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi