fbpx

Sven-Joonatan Siibak on Rakvere Karmeli Koguduse pastor

EKB Liidu arendusjuht, Sven-Joonatan Siibak (28), on 26.juulist Rakvere Karmeli Koguduse teine pastor, kes pastor Gunnar Kotieseni kõrval teenima asus. Ordineerimisteenistus toimus Virumaal, Vainupea lastelaagris, kuhu kogu kogudus oli kokku tulnud. Lapsedki tõstsid käed pastori õnnistamiseks, sest just nende teenimine on Sven-Joonatani üks vastutusalasid.
Sven-Joonatan Siibak (28) elavad koos abikaasa Heliniga Rakveres eelmisest aastast. Hiiumaalt pärit mees, kes vaatamata noorele eale on palju jõudnud. Koolis kiusamist kogenuna sai temast aga Kalju koguduses suurepärane noortejuht, 3D koguduse Tallinna laienamise eestvedaja, EKB Liidu noorsootöö juht, kelle juhtimisel on sündinud viimaste aastate suurimad PP festivalid (Piiblipäevad) ning EKB Liidu peasekretär ning arendusjuht. Oma hariduselt on ta aga ajaloolane ja töötanud ka ajalooõpetajana.
Vainupea laagrisse olid kohale tulnud ka Sven-Joonatani pere ning legendaarne pastor, vanaisa Enno Tuulik Hiiumaalt. Ta meenutas, kuidas ta kunagi Hilleste palvelas ringijooksnud ja vanaisat pintsakust sikutanud Sven-Joonatani kantslis oma kätele tõstis ja (prohvetlikult) lausus: “Sellest poisist saab Jumalamees!”
Palju viljakaid aastaid, pastor Sven-Joonatan ja Helin!

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi