Ukraina pastorite toetuseks

Sõjas kannatav Ukraina rahvas vajab praegusel hetkel eriliselt vaimset ja vaimulikku tuge, mida leitakse kohalike koguduste kaudu. Koguduste jaoks on suureks väljakutseks oma pastorite toetamine ajal, kui koguduseliikmed ise on kaotanud kodu, lähedased, töö või olnud sunnitud sootuks põgenema.

EKB Liiduna oleme olnud pidevas ühenduses meie sõsarliiduga Ukrainas ning nende jaoks on eelolev talv saamas suureks väljakutseks. Seepärast oleme otsustanud Eesti EKB Koguduste Liidu kaudu toetada eeloleva kuue kuu jooksul Žitomiri oblastis viit pastorit, kelle Ukraina Baptistiliit ise on välja valinud.

Kui teid see vajadus kõnetab ja olete valmis appi tulema Ukraina EKB Koguduste pastorite toetamiseks, siis selleks on võimalik annetada:

Saaja: Eesti EKB Koguduste Liit
Konto number: EE732200001120064572

Selgitus: Ukraina pastorite toetus

Pildil: Ukraina EKB Liidu asepresident Igor Bandura koos Eesti EKB Liidu presidendi, Erki Tamme ja asepresidendi, Peeter Tammega septembrikuus Riias.