3D Kogudus sai Maailma Baptistiliidu tunnustuse

Maailma Baptistiliit (BWA) andis esmakordselt välja evangelismi auhinna ning selle saajaks oli 3D Kogudus Eesti EKB Koguduste Liidust.
Auhinna kättesaamisel sõnas 3D Koguduse pastor Jakob Remmel: “Ma arvan, et see auhind on meeldetuletuseks Jumalalt, et ta siiani tegutseb usuvaeses Euroopas, mis vaimulikult lihtsalt on uinunud. Samal ajal tuletab see meile endale kogudusena meelde, et meie tunnistus pole lihtsalt iseenesestmõistetav normaalsus – see on imeline Jumala töö ning peame olema tänulikud ja alandlikud nähes, mis on sündinud.”
10. juulil USA-s, Virginias, toimunud BWA 22. kongressil antud auhinna eesmärk on julgustada ja tunnustada kogudusi pühenduma piibellikule innovatiivsele evangelismile, milles keskmes on Kristus ja mis on kultuuritundlik.
BWA on asutatud 1905. aastal ja ühendab 241 liitu 126 maal 49 miljoni ristitud usklikuga 173 000 koguduses.