Aitame koos Liibanoni kristlasi

Kutsume kogudusi ja üksikisikuid üles toetama Liibanoni baptisti kogudusi praeguses tõsises kriisis. Iga EKB liidu kaudu annetatud euro jõuab nendeni ja aitab neil sõjapõgenikke aidata.

Liibanoni baptisti liidu juht Nabil Costa kirjutab järgnevat:

“Eilsele ööle mõeldes mõistame, et reede, septembrikuu 27. kuupäev, saab tähistama suurt pöördepunkti Liibanonile ja kogu Lähis-Ida piirkonnale. Elud on purustatud. Pered on lahku rebitud. Kui päike tõuseb üle varemetes linna, hakkab hävingu ulatus vaikselt ilmsiks tulema: kodud on hävitatud, tulevikud kustutatud, südamed murtud.

Selle pimeduse keskel kumab üks tõde: me oleme kutsutud teenima. Me peame end sel meeleheite hetkel kokku võtma, pöörduma oma naabrite poole, ulatama oma käed ja laskma Kristuse valgusel särada läbi meie. Issand, anna meile jõudu seda teha. Anna meile piisavalt kaastunnet, et ületada lõhesid ja olla lootuse kandjad seal, kus paljude jaoks tundub lootus olevat kadunud.”

Pikka aega Liibanoni tööle lähedalt kaasa elanud Helle Liht kirjutab: “Liibanoni kogudused on viimaste aastate järjestikustes kriisides näidanud üles tohutut vastupidavust ja pühendumist oma kogukonna inimeste teenimisel. Nende töö on ennastsalgav tunnistus Jumala armastusest ja evangeeliumi väest, mis muudab inimesi. Aga nad on väsinud, sest nende maad laastavad kriisid ei jäta neidki puudutamata ja ilma meie palvete ja majandusliku abita oleks neil väga raske jätkata. Aitäh teie palvete ja toetuse eest!“

Palun tehke oma toetus märksõnaga „Liibanoni heaks“ EKB liidu arvele siit: https://kogudused.ee/kontakt/

Panga andmed
Saaja: Eesti EKB Koguduste Liit
Konto number: EE732200001120064572 (Swedbank)