fbpx

Eesti EKB Koguduste Liidu aastakonverents „Järgime Jeesust!“ 21.-22. aprill 2017

Lähtuvalt Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liidu põhikirja §-st 23 ja vanematekogu otsusest, toimub Eesti EKB Koguduste Liidu aastakonverents „Järgime Jeesust!“ 21.–22. aprillil Tallinnas, Nõmme Baptistikoguduse palvelas (Puuvilja tn 4).

KAVA

Reede, 21. aprill

18.00 Registreerumine
18.30 Avajumalateenistus; jutlustab Johann Theron misjoniorganisatsioonist „Kingfisher“ (Lõuna-Aafrika Vabariik), teemal „Kristlased ehitavad kirikuid, järgijad toovad taeva maa peale”; muusika Craig Hamer – Tartu International Fellowship Kristlik Kogudus
20.00 Kohvipaus
20.30 Jagamine ja arutelu teemal „Jünger argipäevas” – pastor Tõnis Roosimaa ja Johann Theron
Laupäev, 22. aprill

9.30 Tervituskohv
9.45 Piiblitund teemal „Laupäev=pühapäev=esmaspäev – kuidas järgida Jeesust päris maailmas?“ – Johann Theron; muusika Madis Kivisilla ansambel
11.00 Kohvipaus
11.15 Aruandekoosolek delegaatidele
13.30 Lõuna
14.30 Jumalateenistus; jutlustab Liidu president Erki Tamm, muusika kogudustevaheline ansambel
Terve päev töötab Eestpalvetuba!

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi