Kevadine naistekonverents “Kõnelused Jumalaga”

Millised on sinu kõnelused Jumalaga? Julgustavad vestlused? Ühepoolsed heietused? Tule kenale kevadpäevale ning saa uut innustust muuta oma suhe Jumalaga sügavamaks!

EKB Liidu kevadine naistekonverents “Kõnelused Jumalaga” toimub laupäeval 29. aprillil kl 10.30-17.00 Tallinna Reaalkoolis Estonia pst 6.
Päeva peakõneleja on rahvusvahelise taustaga tunnustatud kõneleja Rommy Yrjölä Helsinki Saalemi Nelipühikogudusest.
Seminare viivad läbi tuntud naised Eestis: Mari Vahermägi, Annely Veevo, Rita Rüsse.
Muusikaga teenivad Karmeli koguduse ansambel “Püha Müristus” ja PLL ülistustiim Johanna Vahermägi juhtimisel.
10.00 kogunemine, registreerimine, hommikukohv
10.30 esimene osa: “Püha Müristus”, Rommy I sessioon
12.00 paralleelsed seminarid (üks vabal valikul)
13.30 lõunapaus kohapeal soovijatele
14.30 teine osa: PLL ülistusbänd, Rommy II sessioon
16.30 eestpalveosa
Osalustasu koos lõunaga maksab 8 eurot, ilma lõunata 4 eurot.
Osalustasu kanda Eesti EKBK Liidu arvele EE732200001120064572.
Selgitusse lisada naistetöö + osaleja nimi (nimed). Tasumiseinfo on kirjas ka registreerimise avalduses.
Jälgi meid ka Facebookis!

Muu oluline info:
Lõunasööki saab tellida kuni 23.aprillini. Majas on lift ja invatualett liikumispuudega inimestele. Hoovis on parkimisvõimalused autoga tulijatele.
Rõõmsa kohtumiseni!
EEKBKL naistöö tiim

Registreeri alloleva vormi kaudu (vormi sisu on keritav):