fbpx

Eesti EKB Koguduste Liidu presidendi tervitus ülestõusmispühadeks 2017

“Jeesus on üles tõusnud! Ta on tõesti üles tõusnud.”
Kallid vennad ja õed, Kristuses,Sel ajaloolisel sündmusel, mida täna kogu maailma kristlastega meenutame, on vaimses maailmas kõikemuutev vägi, sest enne seda on “surm valitsenud kuningana selle ühe kaudu. Aga seda kindlamini need, kes saavad armu ülirohkesti ning õiguse anni, hakkavad valitsema kuningana elus selle ühe – Jeesuse Kristuse – kaudu.” (Rm 5:17)
Kuradi hirmuvalitsemine surma kaudu on lõpetatud! Patu karistus on kantud, lunahind on makstud. Süüdistajalt ja inimkonna vaenlaselt on võetud tema relvad. Uus elu võimalus on Kristuses Jeesuses.
Paulus kuulutab seda võrratut evangeeliumi, hüüdes: “Armu läbi te olete päästetud! -, ning on meid koos temaga üles äratanud ja asetanud taevasesse olukorda Kristuses Jeesuses, et näidata tulevastel aegadel oma armu võrratut rikkust helduses meie vastu Kristuses Jeesuses.” (Ef 2:5-7)
Võtame vastu, mis meile on antud ja jagame edasi, mida oleme saanud!

Kõikevaldavat elu Kristuses Jeesuses!
Erki Tamm
Eesti EKB Koguduste Liidu president

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi