fbpx

Kõrgem Usuteaduslik Seminar jätkab Tallinnas

Kõrgem Usuteaduslik Seminar, mis 1990. aastast Tartus tegutsenud, avas Tallinnas uued ruumid, kus nüüdsest õppetegevusega jätkatakse. Neljapäeval, 14. novembril osalesid seminari taasavamise 30. juubeli pidustustel hulgaliselt külalisi, kelle hulgas ka haridusminister Mailis Reps, rahvastikuminister Riina Solman ning Kristiine linnaosavanem Jaanus Riibe.
Seminari taasavamise juubelist võtsid osa kõik viimasel 30 aastal kooli juhtinud rektorid. Kahjuks polnud võimalik osaleda Margus Kaskil.

Keskuse_avamine

Ehkki Eestis on teisigi teoloogilisi koole, eristub KUS eelkõige vabakirikliku identiteedi poolest, mis rõhutab inimese vaba valikut kirikuga liitumisel, isiklikult tunnetatud veendumuste tähtsust ja demokraatlikku juhtimisstiili. Kooli pidajaks on Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liit, mis koondab 85 kogudust enam kui 6500 liikmega üle Eesti. Koolil on Eesti väikseima kõrgkoolina riiklik täisakrediteering ning viimase viie aastaga on õpilaste arv peaaegu kahekordistunud. „Hea õppekvaliteet ja loomingulised õppemeetodid peavad ulatuma enamate inimesteni,“ on rektor Pilli uues linnas alustamise eel optimistlik.

Rohkem fotosid nähtavad: https://karinliis.passgallery.com/-keskus/gallery

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi