fbpx

Evangeelium on inimõigus

Seekordsel EKB Liidu vaimulike töötegijate osadusõhtul osales üle 80 pastori ja meeskonnaliikme 37st liidu kogudusest. Kokkusaamise keskne teema oli paljundav juhtimine.

“Jeesus oli paljundav juht. Ta kutsus jüngreid, jüngerdas jüngreid ja käskis neil teha jüngreidtegevaid jüngreid,” ütles Erki Tamm sissejuhatavalt. “Evangeelium on inimõigus, mis peab jõudma iga Jumala poja ja tütreni. See on Jumala-Isa südame igatsus, mida Jeesus misjonikäsuna väljendas. Seepärast ei saa kogudustööd üksi teha. See on vastuolus jüngerliku loogikaga.”

Oma kogemusi kaasavast juhtimisest kogudusetöös jagasid pastorid Gunnar Mägi ja Tõnis Roosimaa meeskondadega Keilast ja Laagrist.

Õhtu lõppes ülistuse ja üksteise eest palvetamisega.

Kogu õhtu mõtetest jäädvustas pildi Joonas Sildre.

 

 

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi