fbpx

Üheksa-aastane koostöö Toidupangaga

Sõbra Käsi ja Eesti Toidupanga juhid ning kaastöölised võisid tänulikult tähistada 9-aastast koostööd puudustkannatavate inimeste abistamisel.
Sõbra Käsi esindaja oli üks Eesti Toidupanga asutajaliikmeid. Kõige mahukam oli koostöö ajal, kui Sõbra Käsi korraldas Koplis asunud Põhja-Tallinna supiköögi tööd. Samuti on aja jooksul koostööpartneriteks olnud mitmed kogudused nagu Tallinna Kalju ja Kohila. Mitmekülgne koostöö toimub ka regionaalsete toidupankadega. Mittetulundusühenduste missioonist tulenevat vabatahtlikku tegutsemistahet võiksid kohalikud omavalitsused ja riik senisest julgemini ära kasutada. Kasvõi Sõbra Käe ja Toidupanga tegevuse näitel on Eesti sotsiaalsüsteemi toodud juurde sadu tuhandeid eurosid, tänu millele on saadud aidata suurel hulgal inimesi.

Foto Toidupanga esimestest nõupidamistest

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi