fbpx

Jõulurõõm lastele

Jõulurõõm lastele


Jõulud on aeg, kus me kõik igatseme ja ootame midagi erilist – et juhtuks ime. See on aeg, et aeglustada oma tempot ning märgata imesid meie elus – inimesi, kes on meie ümber. Ka on see aeg, kui meie ise saame olla need, kes loovad väiksemaid ja suuremaid imesid nende inimeste elus, kes on sattunud erinevatesse elukeeristesse. Sõbralt Sõbrale soovib muuta väikeste jõulupakkide abil jõuluaja helgemaks ja pingevabamaks nendele peredele, kellel on majanduslikult keerulisem olukord. 

Detsembris 2023 leidis taas aset projekt „Jõulurõõm”, mille käigus tegime jõulupaki kokku 116 lapsele, kelle perekonnad on sattunud majanduslikult keerulisse aega. Lapsed olid vanuses 3–19.

Teave abivajadusest jõudis meieni kodulehel oleva taotlusvormi ning erinevate kontaktisikute kaudu, kes märkasid oma kogukonnas abivajajaid.

116 kingipakki aitasid pakkida ja kohale toimetada lisaks meie endi töötajatele ka meie armsad vabatahtlikud.

Soovime, et iga laps võiks tunda, et teda on märgatud ja et jõulud on imede aeg. Meie usume, et iga väike panus saab viia suurte muutusteni! 

Aitäh kõikidele, kes ostlevad, annetavad korras ja puhtaid asju, mida ise enam ei vaja, või hoopis annetavad aega, panustades Sõbralt Sõbrale taaskasutuskauplustes vabatahtlikuna!

Hoolime.Alati
 

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi