Harjumaa ja Kesk-Eesti

Valkla Baptistikogudus

Piirkond: Harjumaa ja Kesk-Eesti Aadress: Valkla, 74630 Harjumaa Telefon: +372 607 3520, +372 515 5943 E-post: valkla@kogudused.ee Jumalateenistus: Pühapäev 12.00 Pastor: Aldo Randmaa Juhatuse esimees: Raul Valgiste Registrikood: 80205526 Arvelduskonto: EE082200221021768841

Rapla Vabakogudus

Piirkond: Harjumaa ja Kesk-Eesti Aadress: Koidu 10, 79513 Rapla Telefon: +372 5693 5153 E-post: rapla@kogudused.ee Koduleht: raplakogudus.ee Jumalateenistus: Pühapäev 11.00 Pastor: Matthew Edminster Juhatuse esinaine: Kadri Laup Registrikood: 80205443 Arvelduskonto: EE661010802000889008

Paide Baptistikogudus

Piirkond: Harjumaa ja Kesk-Eesti Aadress: Jõe 24, 72717 Paide Telefon: +372 385 1660, +372 385 1661, +372 509 1838 E-post: paide@kogudused.ee Koduleht: facebook.com/paidebaptistikogudus/ Jumalateenistus: Pühapäev 11.00 Pastor: Joel Raasik Juhatuse esimees: Toomas Tippi Registrikood: 80206425 Arvelduskonto: EE652200001120051912

Märjamaa Vabakogudus

Piirkond: Harjumaa ja Kesk-Eesti Aadress: Pargi 19-31, 78304 Märjamaa Telefon:+372 58006405 E-post: indrek.tambek@gmail.com Jumalateenistus: Pühapäev 11.00 Pastor: Indrek-Eliel Tambek Registrikood: 80206454 Arvelduskonto: EE201010220025160012

Loksa Baptisti Kogudus

Piirkond: Harjumaa ja Kesk-Eesti Aadress: Ranna 4, 74806 Loksa Telefon: +372 607 5299; +372 5654 053 E-post: loksa@kogudused.ee Jumalateenistus: Pühapäev 11.00 Pastor: Avo Valk Juhatuse esimees: Madis Valk Registrikood: 80205265 Arvelduskonto: EE412200001120122281

Laitse Kogudus

Piirkond: Harjumaa ja Kesk-Eesti Aadress: Uue-Lepiku, 76317 Kaasiku Telefon: +372 502 4591 E-post: laitse@kogudused.ee Jumalateenistus: Pühapäev 11.00 Pastor: Peeter Kuller Registrikood: 80207011 Arvelduskonto: EE782200221055248489

Kohila Baptistikogudus

Piirkond: Harjumaa ja Kesk-Eesti Aadress: Vabaduse 32, 79806 Kohila Telefon: +372 5554 1004 E-post: kohila@kogudused.ee Koduleht: kohilakogudus.ee Jumalateenistus: Pühapäev 11.00 Pastor: Siilas Kask Juhatuse esimees: Sulev Liht Registrikood: 80205518 Arvelduskonto: EE151010220106019011

Koeru Vabakogudus

Piirkond: Harjumaa ja Kesk-Eesti Aadress: Väinjärve tee 5, 73001 Koeru Telefon: +372 5662 0523 E-post: koeru@kogudused.ee Jumalateenistus: Pühapäev 11.00 Pastor: Mati Pihlak Registrikood: 80205532 Arvelduskonto: EE952200221041185996

Keila Baptisti Kogudus

Piirkond: Harjumaa ja Kesk-Eesti Aadress: Haapsalu mnt 10, 76605 Keila Telefon: +372 503 4980, +372 5664 5047 E-post: keila@kogudused.ee Koduleht: facebook.com/Keila-Baptisti-Kogudus Jumalateenistus: Pühapäev 11.00 Pastor/juhatuse esimees: Gunnar Mägi Pastor: Gunnar Üprus Registrikood: 80213796 Arvelduskonto: EE742200001120250988

Kehra Kogudus

Piirkond: Harjumaa ja Kesk-Eesti Aadress: Kreutzwaldi 1, 74306 Kehra Telefon: +372 5635 9279 E-post: kehra@kogudused.ee Koduleht: kehrakogudus.ee Jumalateenistus: Pühapäev 11.00 Pastor: Indrek Luide Registrikood: 80205779 Arvelduskonto: EE372200001120056878