fbpx

Koostöö Whittieri kogudusega jätkub

Juulikuu lõpus külastas EKB Liitu Whittieri (WACC) koguduse 15-liikmeline delegatsioon.
Koostöö Kalifornias tegutseva kogudusega ulatub 20 aasta taha ja selle käigus oleme koos teinud suure hulga Jumala riigi tööd, kuulutades evangeeliumi ja teenides inimesi. Toimunud on hulgaliselt vastastikuseid külaskäike, ameeriklaste poolt toetatud pastoritele mõeldud väljasõite Saaremaale, noorsootöösse rohket panustamist jne.
28.juulil Nõmme Baptistikoguduses toimunud vastuvõtul osalesid koguduste esindajad, kelle töö ja elu on saanud julgustust eelmise pastori, Bill Ankerbergi ning pikaaegsete toetajate, perekond Attwoodi tegevusest, ning koostööst tervikuna.
WACC-koguduse vanempastor John Riley ja misjonipastor Rebecca Rodriguez kinnitasid, et koostöö jätkub. Mida Jumal on kokku pannud, seda ärgu inimesed lahutagu!

Foto Liidu Koskla 18 renoveeritava hoone saalist

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi