fbpx

Kuidas kõnetada tänapäeva inimest?

Kõrgem Usuteaduslik Seminar kutsub koolitusele “Uus meedia kui esik – kogudus, mis kõnetab tänapäeva inimest”.

Milline on 21. sajandi Lääne inimese profiil? Kuidas kõnetab kristlik sõnum sellise profiiliga inimest? Milline roll on tänapäeval meedial ja milline on meie tänane meediatarbimine? Millised on koguduste koduleheküljed ja millised need võiks olla kui kodulehekülg on justkui selle koguduse esik?

Nendele ja mitmetele teistele meediaga seotud küsimustele leiad vastuse peagi algaval koolitusel “Uus meedia kui esik – kogudus, mis kõnetab tänapäevast inimest”. Koolitusel õpetavad meedia temaatikat ja kommunikatsiooni õppinud Hele-Maria Taimla ja Laura Maide ning videovaldkonna professionaalid ja Eesti sõbrad Imbi ja Bill Kinnon (osalt eestikeelsetena).

Koolitus toimub Tartus, Kõrgemas Usuteaduslikus Seminaris 13.10.18 ja 19.01.19 (kokku 18 akadeemilist tundi ehk 3EAP).

Hind 30 eurot inimene sisaldab lisaks koolitusele ka lõunapause. Soovitav on tulla koolitusele oma koguduse meeskonnaga.

Registreeruda saab siit.

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi