fbpx

Kuulutaja lõpetab ilmumise

Üllas Linder on olnud kristliku ajalehe “Kuulutaja” üks ja ainus toimetaja 31 aasta jooksul.
Teisel advendipüha teenistusel Valga koguduse keskel, kus Üllas Linder aastaid pastor olnud, ütles ta: “Kuulutajat” enam ei ole, aga loodan, et mingi teise nime all, mingis teises vormis “Kuulutaja” vaimus ja väes veel tehakse Jumalariigi tööd edasi.”

1989. a. aprilli alguses ilmus esimene leht. Detsembris 2020 ilmub viimane, 374. number. Kuulutaja ühingusse on kuulunud algusest peale ka Ago Rand ja Margo Meri.”
Esimesel lehe ilmumise aastal kôik kuud ajalehte ei ilmunud, sest Moskvas toimunud augustiputši tõttu kartis trükikoda kristliku sisuga ajalehte trükkida.
Üllas Linder tunnistas, et kiitust seda tööd tehes palju just ei tulnud, aga ta meenutas tagasisidet, kus mingi tõlkeartikkel  oli kedagi eriliselt puudutanud. Samas oli see mõneti nagu augutäitena sisse läinud, kuid ka nii võib Jumal oma tööd teha.
EKB Liidu nimel andis tänukirja üle, mille juurde kuulus ka kingitus, president Erki Tamm.
0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi