fbpx

Liidu erakorraline aastakonverents

Liidu vanematekogu koosolekul, 11. mail, otsustati korraldada liidu erakorraline aastakonverents 5. juunil Oleviste kirikus. “Piirangute tõttu ei saanud seda teha planeeritud ajal. Kuid erakorralist põhjust tänada Jumalat tema armu eest kriisist läbitulemisel ja tulevikku vaatamisel on küllaga,” ütles EKB Liidu president, Erki Tamm. “Kuna Eesti taasiseseisvumisest möödub 30 aastat, siis tahame vaadata sellele ajale ja siit edasi misjoni vaates, 2021. aastateema, “Järgmine põlvkond Kristusele”, perspektiivist.

Aastakonverentsil teenivad muusikaga Hannes Nõlvak ja Trio Comodo. Misjoni vaatest minevikku ja tulevikku jagavad Helle Liht ja Vahur Kobin, paneelis, “Kujuta ette!”, vestlevad Meego Remmel, Roman Kuznetsov, Sven-Joonatan Siibak ja Einike Pilli. Jutlustab Erki Tamm.

Konverents on avatud kõigile soovijatele, aruandekoosolekul saavad hääletada delegaadid. Ülekanne lõuna ja kohvipauside eest (9€) teha 31. maiks: Eesti EKB Koguduste Liit, EE732200001120064572, märksõna “aastakonverentsi toit”.

Arvestada tuleb selleks ajahetkeks seatud piirangutega.

Laupäev 5. juuni

09:30 Registreerimine ja hommikukohv
10:00 Tänuteenistus, ülistust juhatab Hannes Nõlvak, teenistust Gunnar Kotiesen;
Jõudmisest kõigi põlvkondadeni 1991-2021 ja edasi kõnelevad Helle Liht ja Vahur Kobin; paneel “Kujuta ette!”, vestlevad Meego Remmel, Roman Kuznetsov, Sven-Joonatan Siibak ja Einike Pilli
11:30 Kohvipaus
12:00-13:30 Aruandekoosolek
13:30 Lõunasöök (registreerunutele)
14:30-16:99 Läkitusteenistus, juhatab Peeter Tamm; muusikaga teenib ja ülistust juhib Trio Comodo
Üks aasta pastoriteenistuses – tunnistavad Herkis ja Maarja Roosimaa, kõneleb Erki Tamm, EKB Liidu president.

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi