Liidu tänukiri Jüri Puusaagile

Toronto Eesti Baptisti Koguduse kauaaegsele karjasele, Jüri Puusaagile, andis tema 81. sünnipäeval üle EKB Liidu tänukirja Toronto praegune pastor, Timo Lige.

Erki Tamme sõnul oli tänukirja üleandmine mõeldud möödunud aastale, seoses Jüri Püüsaagi juubeli ning pastoritöö lõpetamisega, aga reisipiirangute tõttu jäi Toronto külastamine ära.

“Oleme Sulle tänulikud ustava teenimistöö eest koguduse pastorina Eestimaal ja Kanadas 1978-2020. Oled olnud usklikele eeskujuks ja teejuhiks paljudele Kristuse juurde.

“Vennad, ma ei arva endast, et ma selle olen kätte saanud, ühte aga ma ütlen: Ma unustan kõik, mis on taga, ja sirutun eesoleva poole, ma püüdlen sihtmärgi poole, Jumala üleva kutsumise võiduhinna poole Kristuses Jeesuses… Vennad, võtke mind eeskujuks ja jälgige neid, kes elavad nõnda, nagu meie teile eeskujuks oleme.” Fl 3:13-14, 16

Erki Tamm, EKB Liidu president