fbpx

Ootame ettepanekuid: Liidu uus arengukava

Eesti EKB Koguduste Liidu uus arengukava 2018–2023 loodetakase vastu võtta aastakonverentsil 2018. aasta aprillis. 5. detsembril 2017 Rapla Vabakoguduses toimunud Liidu vanematekogu koosolekul otsustati arengukava projekt saata aruteluringile.

EEKBKL vanematekogu töökoosolek Raplas

Liidu president Erki Tamme sõnul on arengukava Liidu põhikirjaliste eesmärkide saavutamiseks kokkulepitud tegevused konkreetse aja jooksul. Arutelu aitab on ära tunnetada, kuhu Jumal on liikumas ning millesse Ta tahab meid kaasata, et Tema Kuningriik saaks enam nähtavaks. „See sisaldab tegevusi, mille sihiks on olemasolevate koguduste arengu ja uute rajamise toetamine. Kuna EKB Koguduste Liit on iseseisvate koguduste ühendus, siis arengukavas kokkulepitud tegevustega luuakse keskkondi ning pakutakse töövahendeid, mida kogudused saavad kasutada. Sünergia tekib ühise eesmärgi nimel tehtavast koostööst,“ ütleb president Erki Tamm.

Uue arengukava töödokument on kättesaadav siitsamast Liidu kodulehelt: Arengukava 2018-2023. Kantselei ootab parandusettepanekuid kuni 1. veebruarini 2018.

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi