fbpx

Palvushommikusöögil Riigikogus kutsuti mõtlema hästi elatud elule

“Tuleb armastada ja andestada nii palju kui suudetakse ja siis loota, et sellest piisab,” tsiteeris Kõrgema Usuteadusliku Seminari rektor, Einike Pilli, palvushommikusöögil oma poega. XVII palvushommikusöök oli pühendatud paavst Franciscuse Eestis öeldus sõnadele: „Hea elu ja hästi elatud elu ei ole päris üks ja sama asi.“ Einike Pilli võrdles hästi elatud elu vitraažiga, kus on palju värve ja valgust ning kus elu hoiab sideainena koos armastus.
Palvushommikusöögi toimkonna missioon on tuua vahendajana kokku erinevate Eesti kogukondade poliitika-, kiriku-, ühiskonna- ja kultuuritegelased, et tekitada dialoog kogu Eestit puudutavate küsimuste üle, nagu väärtushinnangud, noorsugu ja perekond.
Päeval, kui 100 aastat tagasi tõmmati Pika Hermanni torni esimest korda sini-must-valge lipp, oli ühine palvehommik Riigikogu hoones sümboolse tähendusega.

Fotod: Kristi Jürma

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi