fbpx

Peakaplan esitles uut töötegijat

Politsei-ja piirivalveameti peakaplan, Valdo Lust, esitles 6. detsembril EKB Koguduste Liidu kantseleis uut põhjaprefektuuri kaplanit, Priidu Ellamit EKB Liidu Tapa Elava Usu Kogudusest. Viimased nädalad on ta kolleegide juhendamisel elanud sisse oma töösse ning tutvunud politseinikega.
Eestis teenibki politseiametis neli kaplanit. Nende töö deviisiks on: “Teenida kohaloluga seal, kus on meie inimesed.” Eelkõige puudutab see politseiametnike teenimist stressirohkes töös. Selleks, et mõista politseinike tööd, osalevad kaplanid ka patrullis. Nad ei oota oma kabinetis abivajate koputust, vaid võtavad osa politsei tööst. Eriti traagiliste sündmuste puhul tuleb olla valmis ööpäevaringselt sündmuskohale saabuma ning ka surmateateid omastele viima. Politseiameti juhtkond on kõrgelt hindamas kaplanaadi tegevust.

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi