fbpx

Pastoripered Nuutsakul laagris

Laagriaeg oli eriti oodatud peale vahelejäänud aastat.

Laagri alguses tänati Jumalat 30 iseseisvusaasta eest ning hümnilaulmise saatel heisati lipp. Esimese laagriõhtu külalisteks olid Daily ja Dejan Adam, kes asuvad elama nüüdsest Eestisse. Oma kümne ja poole aasta pikkusest elust ja teenimisest Kosovos oli aga rääkida palju lugusid. Meelis ja Karmen Maikalu jagasid aga inimeste elus valu tegevaist teemadest, depressioonist ja ärevusest, et märgata ja môista.

Ennekôike on laager kohtumise ja jagamise ajaks üksteisega. Lasteprogrammi juhtisid LNK vabatahtlikud. Traditsioonilise isade-poegade jalgpallimatši võitsid tegelikkuses pojad. Laager lõppes EKB Liidu presidendi vastuvôtuga ehk kauni ja maitsva tänulõunasöögiga kõigile pastoriperedele.

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi