fbpx

Pastorid toetavad üksteist

Liidu vanematekogu kahepäevase väljasõidu eesmärk oli arendada usalduslikke suhteid pastorite vahel. EKB Liidu piirkondade vanemate üheks tööülesandeks on oma piirkonna pastorite toetamine. Sel eesmärgil lasid Einike Pilli ja Meego Remmel harjutada kohalolnuid selge struktuuriga mentorvestlusi, et aidata üksteisel end avada ning jõuda tegelike vajadusteni.
Teisel päeval (10.09) toimunud vanematekogu ametlikul koosolekul andis teoloogiakomisjon ülevaate ordinatsiooni temaatikaga tehtud tööst ning Hele-Maria Kangro tegi kokkuvõtte Liidu meediastrateegia dokumendist. Samuti tehti ettevalmistavaid otsuseid seoses 2020. aasta kevadiste valimistega. Pikem arutelu toimus piirkondliku töö parandamise üle kohtades, kus see hästi ei toimi.

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi