Piiride ületamisest piirangute ajal

EKB Liidu pastorite ja töötegijate kokkusaamise 12. aprillil juhtis ülistust pastor Timo Lige Torontost, jagades koos abikaasa Monikaga möödunud erilisest aastast. Samuti osales kohtumisel Toronto Eesti Baptisti Koguduse pastor emeeritus, Jüri Puusaag. Oma Eestisse naasmisest eeloleval suvel jagasid Daily ja Dejan Kosovost. Selliseks piireületavaks kohtumiseks loob eeldused füüsilise kokkusaamise võimatus.

35 erinevast kogudusest osales osadus-zoomis umbes 70 pastorit ja koguduse töötegijat. Taoline kohtumine toimus ka 1. märtsil. Vajadust kasvõi sel viisil kohtumise järele väljendas ka kasvanud osalejate hulk. Üksteise lugude kuulamine ja väikegruppides palvetamine – selline osadus annab jõudu koguduste juhtidele kriisiaega läbida ja julgustada teisi. Vähetähtis pole sealjuures ka füüsiline vormishoidmine. Kas sellest oli juttu.