fbpx

Usk viib edasi, mitte ennustused

Aastavahetusel harrastatakse tuleviku ennustamist. Kuid mis kasu on sellest ajal, kui paljud on kaotanud jõu elada tänasest homsesse.

Jumala Sõna näitab meile teed kitsastest kohtadest läbi. Apostel Paulus kirjutas imelised read vangistuses olles oma veendumuste pärast. Ta oli avastanud allika, mis toitis ta usku ja hoidis elus lootuse vaatamata füüsilistele piirangutele.

Kutsun sindki jooma sellest allikast, et saaksid jõudu ning su vaimus oleks valgust astuda uue aasta päevadesse ning teha, mis vajalik on.

Kirjas efeslastele seisab: „Sellepärast ma põlvitan Isa ees…, et ta teile oma kirkuse rikkust mööda annaks väge saada tema Vaimu läbi tugevaks seesmise inimese poolest, et Kristus usu kaudu elaks teie südameis ning te oleksite juurdunud ja kinnitatud armastuses, et te suudaksite koos kõigi pühadega tunnetada, milline on armastuse laius ja pikkus ja sügavus ja kõrgus, ning ära tunda Kristuse armastust, mis ületab iga tunnetuse, et te oleksite täidetud Jumala kogu täiusega.

Aga Jumalale, kes meis tegutseva väega võib korda saata palju rohkem, kui oskame paluda või isegi mõelda, temale olgu kirkus koguduses ja Kristuses Jeesuses igavesest ajast igavesti kõigi sugupõlvedeni!“ 3:14-21

Õnnistatud uut aastat!

Erki Tamm

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi