Läänemaa

Vormsi Rälby Baptisti Kogudus

Piirkond: Läänemaa Aadress: Rälby, Vormsi, 91301 Läänemaa Telefon: +372 653 0079 E-post: vormsi@kogudused.ee Jumalateenistus: Ainult kokkuleppel, pühapäev 11.00 Pastor: Margus Einlo Registrikood: 80212963 Arvelduskonto: EE632200001120111797

Sutlepa Baptisti Kogudus

Piirkond: Läänemaa Aadress: Sutlepa, 91230 Läänemaa Telefon: +372 506 4428 E-post: sutlepa@kogudused.ee Jumalateenistus: I, III ja V pühapäev 13.00 Pastor: Toomas Vallimäe Registrikood: 80205331 Arvelduskonto: EE071010220234988221

Ridala Baptisti Kogudus

Piirkond: Läänemaa Aadress: Vilkla, 90428 Läänemaa Telefon: +372 5330 2935 E-post: ridala@kogudused.ee Koduleht: ridalakogudus.ee Jumalateenistus: Pühapäev 11.30 Juhatuse esimees: Ethel Suurküla Registrikood: 80205453 Arvelduskonto: EE951010602003963008, EE332200221030490922

Palivere Evangeeliumi Kristlaste Vabakogudus

Piirkond: Läänemaa Aadress: Raudtee 4, 90802 Palivere Postiaadress: Raba 7, 90802 Palivere Telefon: +372 5691 7781, +372 5663 7513 E-post: palivere@kogudused.ee Jumalateenistus: Pühapäev 13.00, Raba 7 Pastor: Peeter Padu Juhatuse liige: Virge Övel Registrikood: 80213307 Arvelduskonto: EE671010602003967004

Lihula Baptistikogudus

Piirkond: Läänemaa Aadress: Uus 11, 90302 Lihula Telefon: +372 5671 8644 E-post: lihula@kogudused.ee Jumalateenistus: pühapäev 12.00 Juhatuse esimees: Viivika Vahter Registrikood: 80213141 Arvelduskonto: EE352200221049191128

Haapsalu Baptistikogudus

Piirkond: Läänemaa Aadress: Metsa 24, 90505 Haapsalu Telefon: +372 504 4377 E-post: haapsalu@kogudused.ee Koduleht: haapsalubk.ee Jumalateenistus: Pühapäev 10.00 Pastor: Mihkel Nõlvak Registrikood: 80213589 Arvelduskonto: EE741010602003966005