fbpx

Kingi lapsele laagrisuvi!

Oleme keerulistest taustadest lastele korraldanud Hoolime Koos lastelaagreid juba üle 10 aasta. Selle aja jooksul on üks põlvkond laagrites osalenud lapsi täiskasvanuks saanud ning oleme näinud, millist positiivset mõju ja häid vilju on taolised laagrid laste ja noorte eludes aidanud tuua. Praeguses keerulises majandusolukorras vajame laagrite jätkamiseks lisatuge. Lihtsaim võimalus kaasa aidata on teha annetus allpool oleva annetuskeskkonna kaudu. Iga euro on suureks abiks. 


ANNETA SIIN

Kingi lapsele laagrisuvi!

KELLELE: Laager on mõeldud keerulistest taustadest pärit lastele ja noortele, kellel muidu majanduslikel põhjustel laagrites osalemise võimalust ei oleks. Eesmärk on laagrisse tulemise võimalus kinkida 100 lapsele.

MIKS: Tahame pakkuda turvalist ja hoolivat keskkonda, kus lapsed ja noored võiksid kogeda hoolimist ja armastust ning aidata kaasa sellele, et nad võiksid teha oma elus häid valikuid. 

MILLAL: Laagrid toimuvad suvel 2024 Nuutsaku puhkekeskuses.

MIS TOIMUB:  Lisaks erinevatele aktiivsetele tegevustele on laagris olulisel kohal grupiajad ja mentorajad, et iga laps/noor võiks kogeda personaalset julgustust, tuge ja märkamist. Läbi laagriprogrammi ja lugude, mida räägime, tahame lastele jagada usku, lootust ja armastust. 

MEESKOND: Laagri meeskonna moodustavad korraldustuumik + ligi 35 vabatahtlikku erinevatest kogudustest. 

TOETA: Selleks, et saaksime pakkuda laagris osalemise võimalust 100 lapsele, on meil vaja koguda lisaraha 10 000 € (laagri kogueelarve on 20 000 €).

Iga toetus (olgu see kasvõi mõni euro) on suureks abiks ja sammuke lähemale, et veel ühele lapsele kinkida võimalus laagris osalemiseks!

https://www.youtube.com/watch?v=9_Uhdf5UgOk

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi