fbpx

Koguduserajamise baaskursus

Möödunud nädalavahetusel lõppes koostöös Kõrgema Usuteadusliku Seminariga läbi viidud koguduserajamise baaskursus, mis sai alguse oktoobris 2023. Kursusel osales 2 koguduserajamise meeskonda ja üks tudengite meeskond, kelle hulgas neid, kes kogudust taasrajamas või uusi misjonaalseid algatusi oma koguduse keskel plaanivad esile tuua.

Läbi mitme kuu õpetasid kursusel paljud koguduserajajad Eestist ja välismaalt, viimasel kohtumisel Norra Baptistiliidust Bente Sandtorp. Oli eriline näha, kuidas üks meeskond, kes kursusele esmalt tuli vaid plaaniga, kus koguduserajamine oli üks võimalustest on jõudnud selguseni kogudust rajada ja asunud praktilisi samme tegema, et sügisest alustada püsivate teenistustega.

Viimasel kohtumisel saime paluda julgustust ja õnnistust kõigile osalejatele selles kutses, mille Jumal nende südamesse pannud. Palvetame, et uute algatuste ja koguduste kaudu võiks evangeelium jõuda aina uute inimesteni ning kanda palju vilja erinevates Eestima paikades!

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi