Märjamaa kogudusel uus pastor

Märjamaa Vabakoguduses õnnistati 17. detsembril 2017 pastoriteenistusse Indrek-Eliel Tambek.

Indrek-Eliel on seotud Märjamaaga alates 2014. aasta Piiblipäevade misjoniprojektist, mil Jumal puudutas teda siinsete noortega kohtudes. Alates sellest ajast alustas ta jalgpallitööga, pakkudes poistele võimalust jalgpalli kaudu leida kasulikku tegevust ja häid suhteid ning võimalust õppida tundma Jumalat. Indreku abikaasa, Regina, on juba armastatud kohalike neidude hulgas. Väike kogudus võib rõõmustada ja Jumalat tänada uue alguse eest.

Vasakult: Avo Valk, Indrek-Eliel Tambek, Regina Tambek, Erki Tamm

Indrek-Eliel ja Regina senine kodukogudus oli Tallinna Nõmme Baptistikogudus, kus Indrek aastaid noortejuhina teenis. Samuti on Indrek olnud nooretühendus KOMA kaastööline. Regina kutsumuseks on muusika kaudu Jumalat teenida.