Meeste palveosadus laieneb

Nõmme Baptistikoguduses alustati kaks aastat tagasi kolme mehega kord nädalas toimuvaid varahommikusi palvekoosolekuid. Nüüdseks koguneb kuni 60 meest igal teisipäeval kell kolmveerand seitse,

et süüa koos ning luua ja tugevdada suhteid. Veerand kaheksast kuni veerand üheksani ülistatakse, loetakse (ilma kommenteerimata) Piiblit ning jagatakse tänu-ja palvesoove. Lõpetatakse ühise “Meie Isa”-ga, käed ühendatult taeva poole tõstetuna.

Reedel, 25.05. kell 19.00, toimub Nõmme Baptistikoguduse ruumides (Puuvilja 4) ja õuel meeste osadus- ja palveõhtu. Mehi oodatakse erinevatest kogudustest ja konfessioonidest. Õhtu formaadina kasutatakse teisipäevahommikust ülesehitust, et jagada kogemuse maitset sellest, millega Jumal on õnnistanud kahe aasta vältel.

Õhtusöögiga alustatakse kell 19, millele järgneb ülalkirjeldatud viisil palveosadus. Järgneb jalutuskäik Nõmme keskusesse, et palvetada Tallinna ja Eestimaa eest.

Üritusel ei ole registreerimistasu. Kohapeal tehakse kulude katteks korjandus. Auto parkida soovitavalt Puuvilja tn otsa, raudtee äärde.